Úspěchy našich studentů a nadějných mladých badatelů

15.5.2024

Úspěchy našich studentů a nadějných mladých badatelů!

Pod vedením doktora Stanislava Popelky dosahují naši studenti vynikajících výsledků. Na Ceně děkana uspěl náš student CDE Joint Master Degree Ruchira, který svou prací ovládl celkovou magisterskou sekci a stal se i celkovým vítězem věd o Zemi. Gratulujeme k tomuto skvělému úspěchu!
Naše katedra se pravidelně zapojuje do programu Badatel pro nadané středoškoláky. V letošním roce se jej zúčastnila Julie Dorušáková z Gymnázia v Uničově, která pod vedením dr. Stanislava Popelky pomocí zařízení pro sledování pohybu očí hodnotila volební mapy. ️

Se svou SOČ se zúčastnila okresního i krajského kola, kde v obou kolech získala první místo. Na konci června se zúčastní celostátního finále v Pardubicích. Držíme jí palce!